O nas

Założona w 1845 niewielka firma produkująca stoły bilardowe, dzisiaj jako korporacja Brunswick jest spółką notowaną na giełdzie nowojorskiej,  będąca liderem w każdym aspekcie swojej działalności: łodzi motorowych, silników łodzi motorowych, bowlingu, bilarda oraz technologii wschodzących.

Trudno jest rozdzielić powstanie firmy Brunswick od narodzin branży bowlingowej. Od początku bowling i Brunswick podążały jedną ścieżką rozwoju. Założyciel firmy John Moses Brunswick odegrał kluczową rolę w tworzeniu firmy, której celem było przeniesienie takiej rozrywki jak bilard i bowling z odświętnych wiktoriańskich salonów  na arenę publiczną. Moses Bensinger (zięć John Moses’a Brunswick’a) miał wizję bowlingu jako nowoczesnej gry. Ustandaryzował reguły gry i zorganizował pierwszy zjazd American Bowling Congress w 1895 w ramach którego zorganizowano pierwsze znaczące rozgrywki bowlingowe w 1902.  ABC stało się instytucją reprezentująca profesjonalny bowling  i jest odpowiedzialny za rozwój gry oraz jego globalnego sportowego charakteru do formy jaką znamy w dzisiejszych czasach.

Inwestycja w bowlingBrunswick bezpośrednio przyczynił się do rozwoju światowego sportu bowlingowego poprzez otwarcie pierwszego bowlingu w Moskwie w 1976 roku. Firma wypracowała swoją technologiczną obecność na całym świecie: począwszy od działu rozwoju i wdrożeń w Muskegon /USA, poprzez fabrykę maszyn ustawiających kręgle w Székesfehérvár na Węgrzech, aż po dział nowych technologii w Hong Kongu.

W poprzednim stuleciu Brunswick zawsze miał w sobie pasję udoskonalania gry w bowling poprzez niezliczone innowacyjne produkty bowlingowe jak również wdrażaniu w życie potrzeb które zgłaszali sami gracze.

W ostatnich 100 latach Brunswick w szczególności zdawała sobie sprawę, że przyszłością bowlingu jest sukces inwestorów takich jak Państwo.  Dzisiaj Brunswick dostarcza wyposażenie centrów bowlingowych w pełnym zakresie co pozwala Inwestorom otrzymać zintegrowany i jednolity produkt, który wraz z naszą fachową pomocą na każdym etapie projektu daje Państwu silne narzędzia w urzeczywistnianiu własnych planów.

line
footer
© Bowling Polska 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: freelancer Mesje.Com