Inwestycja w bowling

Od ponad wieku Brunswick jest światowym liderem w tworzeniu nowych obiektów współpracując z Inwestorami i tworząc silne i trwałe więzi dla budowania możliwości biznesowych w ponad 100 krajach.

Brunswick oferuje dzisiaj Inwestorom szeroki wachlarz możliwości i koncepcji dla zrealizowania zakładanych celów. Żaden inny dostawca kompleksowego wyposażenia centrów bowlingowych nie może poszczycić się tak obszerną listą referencyjną. Ponad połowa wszystkich nowych obiektów bowlingowych na świecie wykorzystuje doświadczenie, technologię i wiedzę Brunswicka dla zapewnienia optymalnych parametrów inwestycji.

Jakość i reputacja Brunswicka są znane na całym świecie. Brunswick jest jedynym dostawcą oferującym kompletne i kompleksowe zestawy produktów, usług i wsparcia nowych przedsięwzięć rozrywkowych od pierwszego dnia pomysłu aż do rozwiązań pomocnych w codziennym prowadzeniu centrum. Posiadamy elementy które zapewnią Państwa centrum sukces operacyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim informacjami w zakładce oferta, gdzie znajdą Państwo zdjęcia oraz kluczowe dane dotyczące poszczególnych elementów wyposażenia bowlingu. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać dokładniejsze informacje zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją, która wskazuje na ważne aspekty planowania centrum.
pobierz prezentację (.pdf)

line
footer
© Bowling Polska 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: freelancer Mesje.Com